Logo serwisu skupnieruchomosci.czest.pl
O nas Oferta Opinie Kontakt
Nieruchomość

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Zajmujemy się kompleksowym oddłużaniem mieszkań i terenów działkowych. Działamy na terenie miasta Częstochowa oraz jego okolicach. Pomagamy naszym klientom wydostać się z zadłużeń i zaległości jakie powstały w wyniku nieopłaconego czynszu, pożyczek, kredytów itd.

Pomoc w przypadku windykacji

Udzielamy także pomocy oraz wsparcia dłużnikom objętym egzekucją komorniczą. Staramy się pomóc Państwu w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji finansowej. Koniecznie zwróćcie się do nas – wiemy jak skutecznie i fachowo prowadzić antywindykację. Pomożemy Wam wstrzymać aukcję komorniczą.

W jaki sposób skupujemy mieszkania?

Nasz oferta przeznaczona jest dla osób, którym zależy na szybkim dostępie do gotówki i sprzedaży nieruchomości. Niektórzy właściciele nie mają czasu na to by szukać klientów – proces sprzedaży ciągnie się a pieniędzy nie ma. Współpraca z nami pozwala na szybką wycenę lokali, pieniądze na koncie do 24h i 80% faktycznej wartości sprzedaży.

Pamiętajmy, że kredyt to rozwiązanie nie zawsze najlepsze! Niekoniecznie zostanie nam przyznany, kwota sprzedaży znacząco różni się od realnej wartości sprzedawanego obiektu.

Sprzedaż za gotówkę to pieniądze „do ręki”, bez niepotrzebnych procedur, opłat. Bez bankowych zastawów i czasu na spłacenie kredytu.

Działamy najszybciej na rynku!

Decyzja o zakupie lub sprzedaży podejmowana jest zazwyczaj w przeciągu kliku godzin. Płatność następuje gotówką nawet już następnego dnia. Pomożemy Ci przeprowadzić wszelkie formalności notarialne – dostaniesz od nas nawet 80% wartości rynkowej sprzedawanej nieruchomości.

Skontaktuj się z nami
Wysyłając do nas zgłoszenie akceptujesz naszą politykę prywatności i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.
Czas jest najważniejszy

Krok 1 – Wycenimy Twoją nieruchomość!

Umowa sprzedaży nieruchomości

Krok 2 – Sporządzimy umowę!

Wypłata pieniędzy

Krok 3 – Dostajesz gótowkę!