Logo serwisu skupnieruchomosci.czest.pl
O nas Oferta Opinie Kontakt
Nieruchomość

Piszą o nas klienci

Dokładnie rok temu, na wiosnę 2015 roku zdecydowałem się sprzedać ziemię po dziadkach, rolnikach z małej miejscowości. Problem polegał na tym, że położenie i rozmiar działki (prawie 3ha) zniechęcały potencjalnych kupców. Umówiłem się na rozmowę z agentem skupu, cenę ustaliliśmy od ręki. Jak dla mnie pieniądze były ok, choć dla kogoś innego mogły być nieco mniejsze od oczekiwań. Cały proces trwał nie dłużej niż jeden tydzień. Dla kogoś, kto nie wierzy w sprzedaż swojej nieruchomości polecam zatem ostateczną opcję – skup.

Bartosz, warmińsko-mazurskie

Współpraca z Wami to naprawdę przyjemność, trzeba przyznać że fachowo podeszliście do mojej sprzedaży. Udało mi się sprzedać stare mieszkanie, które bezskutecznie wystawiałem przez ostatnie trzy lata. Gotówkę dostałem „do ręki” co umożliwiło mi przeprowadzkę.

Grzegorz Firlej, Częstochowa

Nie wiem czy wszyscy wiedzą, że sprzedaż mieszkania to wcale nie taka prosta sprawa! Niby świetna lokalizacja, atrakcyjna cena ale chętnych nie było. A ja naprawdę potrzebowałam pieniędzy, szczególnie teraz gdy syn wyjechał na studia do innego miasta. Dzięki tej firmie udało mi się sprzedać mieszkanie w atrakcyjnej cenie szybko, od ręki!

Hanna Lisiowczyk-Bandys, Radomsko

Polecam tę firmę, naprawdę szkoda się męczyć z czekaniem na cuda. Układ jest prosty – dostajesz pieniądze na konto i po kłopocie. Na każdym etapie sprzedaży udzielali mi fachowych porad – dzięki za współpracę!

Marek Graczyk, Częstochowa

Sprzedaż w moim przypadku zajęła niecały tydzień. Na początku nie mogłam się przekonać ale teraz twierdzę, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Mieszkanie po dziadkach stało puste – sprzedałam je w naprawdę przyzwoitej cenie. Firma konkretna – sprzedajesz i masz pieniądze!

Barbara Nowaczek, Lelów

Szybka umowa, szybkie pieniądze – po prostu szybko. Profesjonalnie i tak jak tego sobie życzyłem. Współpraca udana.

Waldemar Misiak, Częstochowa

Zaufało nam już ponad 300 klientów! Wielu z nich dzięki naszej pomocy mogło rozpocząć nowe życie, z kontem wolnym od zadłużenia.

Skontaktuj się z nami
Wysyłając do nas zgłoszenie akceptujesz naszą politykę prywatności i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.
Czas jest najważniejszy

Krok 1 – Wycenimy Twoją nieruchomość!

Umowa sprzedaży nieruchomości

Krok 2 – Sporządzimy umowę!

Wypłata pieniędzy

Krok 3 – Dostajesz gótowkę!